Organisasjoner

I Sveio kommune finnes det over 100 lag og organisasjoner. Her vil du finne organisasjoner i alfabetisk rekkefølge. Listen er hentet fra Sveio Frivilligsentral.

Ta kontakt med Sveio Frivilligsentral eller Sveiobladet.net dersom det er feilinformasjon av lag og organisasjoner eller nye opplysninger.

Totalt: 107 stk

Sist oppdatert 06.11.2015

 

A

  • Ad Libitum, Per Bjørn Habbestad, tlf. 53740536, per.bjorn.habbestad@gmail.com
  • All-Idrett, Gitte Nordentoft, tlf. 90941212, gitte.nordentoft@haugnett.no
  • Auklandshamn Bygdalag, tlf.97528811  Gerd Jorunn Christensen, gerd.jorunn.christensen@gmail.com
  • Auklandshamn Idrettslag, Glenn Sakkestad, tlf. 92220157
  • Auklandshamn Yngreslag, Anne Beth Økland, tlf.95829588, anne.beth.okland@hotmail.com   

 

B

  • Brattestø Velforening, Kjell Bauge, tlf. 52776308
  • Bruker- og pårørerendeforeninga ved SOS, Andreas Bårtveit, tlf. 47676288
  • Bråtveit søndagsskole – mandagstreff, Rune Hjemeseter, tlf. 98892572/53740343, r_hjelmeseter@yahoo.com
  • Bua Bygdalag, Svein Olaf Bua, tlf. 45411142, s_o_bua@hotmail.com
  • Bua Kvinne- og familielag, Hanne Ingebrigtsen, tlf. 92449406, strikke_hanne@hotmail.com
  • Bua Søndagsskule, Aud Hovda, tlf. 95901559, ajhovda@hotmail.no
  • Bua Ungdomslag, Nils Haktor Bua, tlf. 97684926, nilsen_bua@hotmail.com
  • Buaspeidarane, Ingeborg Stokkenes, tlf. 91345725, ingeborgalise@live.no
  • Bårvåg Velforening (hyttefelt), Kristin Styve Staalesen, tlf. 52721321 / 95868382, kristin.styve.staalesen@haugesund.kommune.no
  • Bømlafjordfestivalen, Lars Roald Kringeland, 45404716, lrk@norconsult.no

 

E

  • Einstadbøvoll Helselag, Kari Våg Lie, tlf. 53742276\92227583, kari.v.l@online.no
  • Eikeland Musikkorps, Åshild Skjellbreid, tlf. 95118648

 

F

  • Filadelfia Auklandshamn (Pinsemenghet), Einar Vestvik, tlf. 53743366\95050619
  • Fjellstad Vel, Janne Fludal, tlf. 97614928, janne.elise.fludal@haugnett.no
  • Fjon Velforening, Øystein Svendsbø, tlf. 90594502, oysteinsvensbo@gmail.com
  • Førde bedriftsidrettslag, Bjarne Vågå, tlf. 99210156, bjarn-va@online.no
  • Førde Bygdalag, Jarle Pedersen, tlf. 98253946, jarlep56@gmail.com
  • Førde Kvinne- og familielag, Hjørdis Kallevik, tlf. 53743223
  • Førde samfunnshus A/L, Vibeke Enerstvedt, evibeke@hotmail.com
  • Førde skulemusikkorps, Gunvor Steinsland, tlf. 94287353, gunvor.steins@yahoo.no
  • Førdespeidarane, Kristin Brekke Hovland, tlf. 90698345, kbho@broadpark.no
  • Føremiddagstreffet på Vikse, Alvhild Emberland, tlf.97702563

 

G

  • Gla`trimmen i Førde, Edith Bergmål, tlf. 90932896
  • Granlund AL, granlund.sfh@gmail.com og post@thorchristian.net

 

H

  • Haugaland brukshundklubb, Arne Torkelsen, tlf. 93460246, arne@hjemmesidehjelpen.com
  • Haukås, Tveita og Nesse Vel, Grethe Natås, tlf. 41513298, grethe.natas@sveio.kommune.no
  • Hjartåsen, Øvre Tabor Vel, Linda Sæverhagen, tlf. 45432223, lindasaverhagen@hotmail.no

 

I

  • Indre Vigdarvatnet velforening, Camilla S. Uri, tlf. 97792188, camillasuri@gmail.com
  • Indre Ålfjorden velforening, Jarle Restad, tlf. 98284179, jarle.restad@haugnett.no

 

K

  • Krossleite velforening, Tore Fykse, tlf. 99028477, tore.fykse@solstad.no
  • Kystlandskapsparken i Sveio, Jostein Førland, tlf. 90679091, jozteinforland@gmail.com

 

L

  • Lid arbeidsstove, Lilly K. Helland, tlf. 91105954, lkh-hell@online.no
  • Lid 4H, Lilly K. Helland, tlf. 91105954, lkh-hell@online.no

 

 

M

  • Misjonsforeningen Bua, (søker kontaktinformasjon)
  • Misjonsforeningen Julegleden, (søker kontaktinnformasjon)
  • Misjonsforeningen Sveio eldre kvinneforening, Liv Marit Bremshau, tlf. 53740292

 

N

  • NFU Sveio lokallag, Bernhard Jacobsen, tlf. 48151550, ber_m_jac@hotmail.com

 

O

  • Oa Ungdomslag, Sveinung Askeland, tlf. 53743274\97611690, svaskela@online.no

 

P

  • Pederstunet Vel, Steffen Reiersen, tlf. 53740022\97513306, reisersen@haugnett.no

 

R

  • Rebels Mc Hordaland, Ove Mjånes, tlf. 95432667.
  • Rophus Velforening, Hege Huse Kelly, tlf. 99727915, rophusvelforening@yahoo.no
  • Rød barnlag, Hans Ole Strand, tlf. 97634801, haugalandsteinogtre@gmail.com
  • Rød Kvinne- og familielag, Tove Tveita, tlf. 90503558.

 

S

  • Sisu 4-H, Jofrid Valen, jo-valen@online.no
  • Solheim og Lauvsneset vel, Ole-Ørjan Hov, tlf. 98257954, ole.hov@2know.no
  • Svei – Sing, Gisle Sørhus, gisle.sorhus@sveio.kommune.no
  • Sveio Barnekor, Ingrid Pedersen Furdal, tlf. 41502868, ingrid.furdal@haugnett.no
  • Sveio Bedehus, Kåre Tveit, tlf. 95779599, kaare.tveit@gmail.com
  • Sveio Bondelag, Kristoffer Bakke Handeland, kristoffer-handeland@hotmail.com
  • Sveio bonde- og småbrukarlag, Helge L Reinertsen, tlf. 53741893\41502868.
  • Sveio Bygdekvinnelag, Kristi Tveitaskog, tlf. 91348168, kristi@tveitaskog.com
  • Sveio Bygdalag, Håkon Skimmeland, tlf. 99013379, haakonskimmeland@hotmail.com
  • Sveio Bygdeungdomslag, Eirik Dueland, tlf. 98242629, sveiobygdeungdomslag@gmail.com
  • Sveio Cheerleding – Firecats
  • Sveio Drilltropp, Inger Emilie Panayiotou, tlf. 53743560 , inger.emilie@hotmail.com
  • Sveio gullforening, Mikal Møller Hovda, tlf. 53741703\91358368, mikalmhovda@yahoo.no
  • Sveio hagelag, Liv Solfrid Flatebø Hovland, tlf. 92645226, livsolhov@gmail.com
  • Sveio Helselag, Kari Olsen, tlf. 99523752.
  • Sveio I.L, Rune Teikari, tlf. 95764673, rutei@statoil.com
  • Sveio I.L. Fotball, Anne Beth N. Økland, tlf. 95829588, anne.beth.okland@hotmail.com
  • Sveio I.L. Volleyball, Sivert Johan Berg, tlf. 92244093, sivert.johan.berg@sveio.kommune.no
  • Sveio idrettsråd, Belinda Teikari, tlf. 90941811, belinda@haugnett.no
  • Sveio jakt – fiske og naturvernforening, Vidar Høyland, tlf. 91643599, sveiojfnf@gmail.com
  • Sveio karateklubb, Rune Teikari, tlf.40048191, rutei@statoil.com
  • Sveio Klatrelag, Mona Eikemo, tlf. 90206250, mona.eikemo@haugnett.no
  • Sveio kristne felleskomite, Per S. Wathne, tlf. 91380736, psw@online.no
  • Sveio kulturskole, Pål W Jøsok, tlf. 90116525
  • Sveio Kystlag, Kristian Wathne, tlf. 47017849, kjarly@gmail.com
  • Sveio Lions Club, Mathias Vikse, tlf. 97581788, mathias.vikse@gtravel.no
  • Sveio Mållag, Åslaug Farestveit, tlf. 99323143, aasfare@hotmail.com
  • Sveio orienteringslag, Thomas Førde, tlf. 95886376, thomasfrde@gmail.com
  • Sveio rytterlag, Heidi Reine, tlf. 97531295, heidireine@gmail.com
  • Sveio Sanglag, Leiv Rossahaug, tlf. 95022932, soross@online.no
  • Sveio Sau og Geit, Ole Andreas Våge, tlf. 53221284\92049870, lessis@online.no
  • Sveio Skogeigarlag, Kristen Bergmål, tlf. 90834626.
  • Sveio Skulekorps, Ranveig Anette Hegerland, tlf. , rananheger@hotmail.com
  • Sveio Skyttarlag, Arne Birkeland, tlf. 90244220, arne.birkeland@haugnett.no
  • Sveio Strikkeforening, Aslaug Kinn, tlf. 45211099, aslaug.kinn@gmail.com
  • Sveio Søndagsskule, Marnne Svarverud Hansen, tlf. 93286044.
  • Sveio Turlag, Elisabeth Hauge Bakke, tlf. 53741605\91699437, bakkakona@gmail.com
  • Sveio Vannsportklubb, Olav Hovland, tlf. 90994494, olav@multimekanisk.no
  • Sveiåsen Velforening, Asta Enerstvet, tlf. 95888788, astafari@hotmail.com
  • Søre Sveio Bygdeungdomslag, Veronika Vikse, 95193669, veronikavikse@hotmail.com

 

T

  • Tjernagel Rideklubb, Hanne Enerstvedt Løvland, tlf. 91636601, hanne@tjernagel.no
  • Treshaugane Vel, Gustav Eidsvåg, tlf. 53742396\45466335.
  • Trollhaugen velforening, Norman Grainger, tlf. 90857650, x-norman@hotmail.com
  • Tørresplasset Vel, Håkon Ferstad, tlf. 89237443.

 

V

  • Valestrand Bygdalag, Hans Christian Andersen, tlf. 52713380\95721543, hana2@online.no
  • Valestrand Dykkarklubb, Andre Lier, tlf. 53742277.
  • Valestrand Hestesportlag,Merete Eriksen, tlf. 95179336.
  • Valestrand I.L, Svanhild Valen Lie, tlf. 46825523, svan-lie@online.no
  • Valestrand Kvinne og Familielag, Olaug Irane Håvardsholm, tlf 98403226.
  • Valestrand Mannskor, Elin Hetlesæter, tlf. 97063567, elinh-64@online.no
  • Valestrand Ungdomslag, Martin Strømøy, tlf. 41215021.
  • Valevåg Vel, Hans Ronny Haukeland, tlf. 91541262, v-vel@online.no
  • Valestrand Søndagsskule, Elin Hetlesæter, tlf. 97063567, elinh-64@online.no
  • Valestrand Skolekorps, Elin Hetlesæter, tlf. 97063567, elinh-64@online.no
  • Vandaskog vel, Geir Hovda, tlf. 90526165.
  • Vigdar – I.O.G.T, Kari Erdalsdal, tlf. 97157085.
  • Vikse paintballklubb, Dagfinn Vikse, tlf. 99467030, d_vikse@hotmail.com
  • Vikse Søndagsskole, Heidi Storstein, tlf. 99320852.
  • Våga og Omegn Grendelag, Lars Einar Hollund, tlf. 91840980, ehollund@online.no

 

 

Klikk for å kommentere

Du må være innlogget for å kommentere Logg inn

Legg igjen et svar

Sveiobladet - Kun på nett!

Følg Sveiobladet

Ansvarlig Redaktør

Daniel DeNiazi | redaksjonen@sveiobladet.net

Markedsansvarlig

Myriam Vlot | annonse@sveiobladet.net

Webmaster

Kjetil A. Haaheim | Haaheim Dynamic

Copyright © 2016 SveioBladet | Designet er tilrettelagt av Haaheim Dynamic

Til toppen